metso j90Na placu zakładu z centralnej Polski, zajmującego się produkcją grysów i mas bitumicznych, pojawiła się nowa maszyna Metso. To kolejny J90 dostarczony przez naszą firmę w tym roku. Przedsiębiorstwo, wykonujące kompleksowe roboty drogowo-budowlane na terenie całego kraju, doceniło walory urządzenia, które cechuje mobilność oraz kompaktowe wymiary pozwalające na bezproblemowy transport.

WhatsApp Image 2020 02 27 at 08.37.51Na zlecenie naszego klienta wykonaliśmy nową konstrukcję wsporczą do kruszarki stożkowej Metso HP100.

Kruszarka została dostarczona do Polkowic w celu przygotowania jej do montażu w nowej kopalni. Po przeglądzie oraz wymianie okładzin roboczych na nowe, okazało się, że istniejąca konstrukcja niestety się nie nadaje do przeniesienia.

 

metso art15Czternaście (14) modeli przesiewaczy mobilnych w ofercie Metso. Cztery przesiewacze wstępne od modelu ST2.3 o pokładzie 3000 x 1524mm po nowy model przesiewacza wstępnego S2.11 z pokładem mi o wymiarach 6100 x 1800mm. Dziesięć modeli przesiewaczy (sortowników) dwu i trzypokładowych od modelu ST3.5 o wymiarach pokładów 3580 x 1524 mm po nowy model S 4.12 o monstrualnych pokładach 6710 x 1524mm.  

metso art13Kruszenie twardych, abrazywnych skał i uzyskiwanie dobrego gatunkowo tłucznia zależy nie tylko od skały ale także od tego w jaki sposób się ją kruszy. Doświadczenie pokazuje, że najekonomiczniejsze jest kruszenie na dwóch stopniach kruszenia za pomocą wstępnej kruszarki szczękowej i kruszarki drugiego stopnia kruszarką stożkową. Ale mamy także aplikacje, gdzie w wyjątkowych sytuacjach można to wykonać kruszarką udarową uzyskując satysfakcjonujące wyniki.

metso art10Mobilna kruszarka udarowa Nordtrack ™ I908S jest idealnym rozwiązaniem dla firm szukających urządzenia kruszącego, które się sprawdzi w każdej aplikacji. Kruszarka udarowa Nordtrack I908S wyposażona jest w kruszarkę udarową o gardzieli wlotowej 860x650mm umożliwiającej kruszenie nadawy do 550 mm uzyskując produkt 0-63mm.

metso art7Marzeniem każdego przedsiębiorstwa zajmującego się kruszeniem gruzu betonowego jest jak najszersza komora krusząca. W ofercie Metso pojawia się nawa kruszarka szczękowa o gardzieli 1270x735mm. Pozwala to na kruszenie gabarytów betonowych o sporych rozmiarach  i osiąganie sporych wydajności.

metso art4Do tej pory najmniejszą kruszarką oferowaną na rynku przez firmę Metso była kruszarka Lokotrack LT96 o gardzieli 930x600mm. Doskonała kruszarka do recykling materiału porozbiórkowego, aczkolwiek w niektórych aplikacja za duża i za droga. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Metso wprowadza na rynek nową mobilną kruszarkę szczękową, która zmieści się w budżecie i spełni oczekiwania firm recyklingowych.

metso art1Kruszarki mobilne, przesiewacze i przenośniki Nordtrack ™ są przeznaczone do recyklingu asfaltu, rozbiórki betonu, produkcji kruszywa na małą skalę oraz do przesiewania materiałów organicznych, takich jak nadkład i drewno. Są idealnym wyposażeniem, gdy pracujesz na krótkoterminowe umowy lub dopiero zaczynasz własną działalność.

art gp100 1Kruszarka GP100 firmy Metso to najczęściej spotykana kruszarka stożkowa w polskich żwirowniach. Nasza oferta obejmuje kompleksową ofertę na dostawę kruszarki na modułowej konstrukcji wsporczej wykonanej przez Biuro Handlowe Ruda. Konstrukcja została zaprojektowana do posadowienia na płytach betonowych lub fundamencie. Modułowa konstrukcja pozwala na szybki transport i montaż.

28 Lut 2020
, Opublikowano w Metso

Metso Tri-nut system

trinut 2Nowy, opatentowany przez Metso system mocowania szczęk kruszących w kruszarkach szczękowych serii C firmy Metso upraszcza dokręcanie szczęk i zmniejsza czas przestojów.

28 Lut 2020
, Opublikowano w Metso

Pierwsza mobilna kruszarka

1 1Pierwsza mobilna kruszarka, model GT1810, została zaprojektowana i wyprodukowana w fabryce Tampere w 1985 roku.  Projekt pierwszej kruszarki GT1810 został stworzony na potrzeby przetargu w kilka godzin. "Projektowanie i produkcja maszyny szła ręka w rękę, a wszelkie problemy były rozwiązywane twórczo. Proces produkcji zakończył się po sześciu miesiącach pełnym sukcesem. Istotne funkcje pierwszego modelu Lokotrack były podobne do tych z współczesnych maszyn. Też składał się z podwozia gąsienicowego, kruszarki stożkowej, przenośników, przesiewacza i silnika napędowego.  

28 Lut 2020
, Opublikowano w Metso

Kruszenie piaskowca kruszarkami Metso

szarek 1Rejon górski to niezwykłe wyzwanie na postawienie zakładu kruszącego. Dodatkowym wyzwaniem było ograniczone miejsce na postawienie zakładu kruszącego o wydajności 400t/h.

Wysoka ściana wyrobiska była w tym wypadku bardzo pomocna i cały zakład przeróbczy zbudowano w oparciu o kaskadowy transport materiału do minimum zmniejszając ilość przenośników taśmowych.

Kontakt Dział Serwisu (zakupu części):

 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Katowice

+48 32 25 12 553

 Koordynator serwisu

Katarzyna Szczembara
+48 603 848 133

 Kierownik serwisu

Zbigniew Dziubdziela  
+48 693 129 878

Polkowice
+48 76 84 54 991

Koordynator serwisu
Marta Jędrak-Kamińska
+48 76 84 54 991

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kontakt Dział Handlowy (maszyny):     

 Rafał Chulist

 +48 693 830 155

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Dominik Widerski

 +48 603 882 792

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

Copyright © BH Ruda                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Polityka plików "cookies"