Publikacje Strona: 1

kobelco transportProblem z transportem maszyn budowlanych to zadanie, z którym musi zmierzyć się każdy właściciel koparki. Przewóz takiej maszyny to zadanie wymagające profesjonalnego podejścia i odpowiedniego pojazdu. Dlatego firma KOBELCO odpowiedziała na oczekiwania klientów, wypuszczając na rynek model SK26SR-7, który zajmuje pozycję pomiędzy modelem SK17SR-3E a SK28SR-6E. Maszyna o parametrach zbliżonych do większego modelu SK28SR-6E, jednak o kilkaset kilogramów lżejsza - co umożliwia jej transport na lawetach lub przyczepach o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 tony, (zgodnie z resztą przepisów prawa o ruchu drogowym).

sennebogen zdalnyProjekt COMET PACA opiera się na innowacyjnych technologiach budowlanych wykorzystywanych podczas budowy nowego kompleksu mieszkaniowego, który kładzie nacisk na harmonię z naturą, znajdującego się w gminie Hyères les Palmiers na Riwierze Francuskiej. Prace budowlane w fazie surowej są prowadzone za pomocą teleskopowego żurawia gąsienicowego SENNEBOGEN 683 E, który został dostarczony i obsługiwany przez firmę M&S TRANSLEV.

bialeckiJedne uprawnienia, a wiele możliwości - Jak wykorzystać koparko-ładowarkę i minikoparkę? Maksymalizuj swoje umiejętności - Jak jedne uprawnienia mogą otworzyć drzwi do obsługi wielu maszyn. W nowoczesnym budownictwie, bycie operatorem maszyn budowlanych to jak posiadanie szwajcarskiego scyzoryka – im więcej możesz zrobić, tym większą masz wartość.

vermeerpromoZwrot środków przy zakupie frezów dwustronnych Yellow Jacket!
Przy zakupie frezów dwustronnych Yellow Jacekt mamy dla Ciebie zwrot środków w wysokości 47€ za każde kupione wiaderko! Ciesz się zwrotem środków za zakup co najmniej dwóch wiader frezów Yellow Jacket Vermeer! Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami już teraz! Nie przegap okazji!

dieci logoSzanowni Klienci. 
Po 17 latach współpracy z firmą Manitou i sprzedaży maszyn tej marki na terenie Śląska, z dniem 1 stycznia 2024 zaczęliśmy pisać nowy rozdział naszej historii podejmując współpracę z firmą Dieci.

gardeniaJuż za tydzień będziemy uczestniczyć w największych targach ogrodniczych Gardenia w Poznaniu, które odbędą się w dniach 23-25 listopada 2023 roku. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska (numer 96) w Pawilonie 5D, gdzie prezentować będziemy nasze produkty i rozwiązania z dziedziny budownictwa i ogrodnictwa.

Vermeer Logo july 20061Zabezpieczenie maszyny przed mrozem jest kluczowym elementem w celu zachowania jej sprawności operacyjnej. Na zewnątrz robi się coraz chłodniej, więc jeśli Ty lub Twój zespół wyrusza w teren, ważne jest, aby przygotować się na nadchodzące niskie temperatury i opady śniegu. Wcześniejsze zapoznanie się z podstawowymi zasadami i odpowiednie zabezpieczenie maszyn może pozytywnie wpłynąć na ich trwałość oraz wydajność. 

31 Paź 2023
, Opublikowano w Tadano

Nowy żuraw Tadano AC 5.250-2

tadano ac5250 2bŁatwość transportu i doskonały udźwig to główne cele, które przyświecały inżynierom firmy Tadano podczas projektowania nowego modelu AC 5.250-2, który został pierwszy raz zaprezentowany na targach Bauma w 2022 roku. Jednak w ostatnim etapie rozwoju tego żurawia, firma Tadano wprowadzała wiele dodatkowych funkcji, które znacząco poprawiają jego wydajność, zwłaszcza w kontekście zapewnienia bezpieczeństwa.

Sennebogen zuraw gsienicowy kratownicowy 3300Star Lifter 4Teren dawnej elektrowni cieplnej w Weneckim mieście Porto Tolle przeznaczony jest na przekształcenie w ekologicznie zrównoważony ośrodek wypoczynkowy. Jednak przed rozpoczęciem tego ambitnego przedsięwzięcia konieczne jest przeprowadzenie wyburzenia starej elektrowni. Zadanie zostało powierzone Grupie Ferraro, jednej z czołowych firm w Europie specjalizujących się w wyburzeniach.

tn sennebogen683hdW ramach krajowego planu energetycznego mającego na celu dywersyfikację dostaw gazu do Włoch, w Toskańskim mieście portowym Piombino budowany jest nowy terminal LNG („Liquified Natural Gas”). Głównym wykonawcą budowy rurociągu jest włoska spółka Max Streicher, która do realizacji tego projektu wykorzystuje nowy teleskopowy żuraw gąsienicowy SENNEBOGEN 683 E o udźwigu 80 t.

sennebogen zurawie 14Budowa nowego wiaduktu Tampines wiąże się z pewnymi wyzwaniami. Instalacja musi zostać ukończona w bardzo ciasnym obszarze, gdzie dostęp do przestrzeni jest ograniczony, co sprawia, że wykonywanie ciężkich prac związanych z podnoszeniem jest wyjątkowo trudne. Hwa Seng Builder Pte Ltd (HSB), jako ekspert w dziedzinie inżynierii lądowej i budownictwa, oraz przodujący dostawca usług budowlanych, podjął decyzję o wykorzystaniu dźwigu gąsienicowego firmy SENNEBOGEN o nośności 70 ton do tych prac.

kobelco bhruda magazynZ przyjemnością przedstawiamy Wam szczegółowe informacje dotyczące nowej dostępnej koparki Kobelco SK210LC-11, która aktualnie znajduje się w  naszym magazynie. Ta imponująca maszyna jest pełna zaawansowanych funkcji i parametrów, które znacznie zwiększą wydajność i precyzję prac ziemnych.

Copyright © BH Ruda                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Polityka plików "cookies"