Praca - Technik IT - Biuro Handlowe RUDA

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
- prowadzenie dokumentacji
- opieka nad infrastrukturą IT i bazą sprzętu
- instalacja/ rozbudowa/ modernizacja/ serwis systemów i stacji roboczych
- administrowanie urządzeniami sieciowymi WAN, LAN, sieciami bezprzewodowymi, VP oraz serwerami Windows i Linux
- wdrażanie i administrowanie aplikacjami działającymi na platformie Windows, MS SQL, PostgreSQL
- obowiązki opiekuna aplikacji związane z obsługą procesu zmian w aplikacjach, likwidacją błędów, obsługą sytuacji awaryjnych itp.
- prowadzenie działań związanych z integracją danych pomiędzy różnymi aplikacjami

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- znajomość konfiguracji MS Windows w środowisku AD
- znajomość protokołów sieciowych TCP/IP, WAN, LAN, WLAN oraz zagadnień firewall, routingu, udostępniania internetu, DHCP, DNS, VPN IPSec
- znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Acces)
- wysokie zdolności komunikacyjne oraz interpersonalne, samodzielność, dobra organizacji pracy własnej

Oferujemy:
- umowę o pracę
- udział w profesjonalnych szkoleniach
- niezbędne narzędzia do pracy (laptop. telefon służbowy)
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uzyskiwanych efektów
- stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
- Praca od 8-16
- wczasy pod gruszą
- bony świąteczne

MIle widziane:
- znajomość języka angielskiego
- znajomość zagadnień związanych a administracją switchy oraz AP
- administrowanie bazami danych PostgreSQL, MS SQL
- znajomość systemów serwerowych (Windows, Linux, AD)
- doświadczenie w administrowaniu sieciami LAN/ WAN opartymi o technologię Fortinet
- znajomość oprogramowania GLPI, ZABBIX

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji kilkając w poniższy przycisk

>> POWRÓT <<