Praca - Śruciarz, Operator komory do czyszczenia strumieniowo-ściernego - Biuro Handlowe RUDA

Miejsce pracy: Polkowice

Zadania:
Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio podlegała Kierownikowi Działu Produkcji i Remontów.
- śrutowanie elementów stalowych
- śrutowanie konstrukcji stalowych
- wykonywanie innych bieżących prac warsztatowych
- praca w komorze, na hali produkcyjnej i na lakierni

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- samodzielność i odpowiedzialność
- dyspozycyjność
- prawo jazdy kategorii B
- dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózek widłowy

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- udział w profesjonalnych szkoleniach,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uzyskiwanych efektów,
- stałą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
- wczasy pod gruszą
- bony świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji kilkając w poniższy przycisk

>> POWRÓT <<