Praca - Spawacz MIG/MAG - Biuro Handlowe RUDA

Miejsce pracy: Polkowice

Zadania:
- spawanie konstrukcji stalowych wykonanych ze stali węglowych, metodami MIG/MAG, na podstawie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi technologicznymi,
- kontrola jakości wykonanych połączeń spawanych, w oparciu o dokumentację konstrukcyjną,
- kontrola wizualna spoin oraz sprawdzenie zgodności wymiarów pospawanego elementu z rysunkiem,
- terminowa i jakościowa realizacja zadań produkcyjnych.

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym,
- doświadczenie w pracy spawacza konstrukcji stalowych,
- dobra znajomość rysunku technicznego,
- uprawnienia do spawania metodami MIG/MAG stali węglowych,
- umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi (metrówka, suwmiarka),
- mile widziane uprawnienia do spawania metodą TIG
- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego,
- gotowości do pracy zmianowej,
- samodzielność

Oferujemy:
- umowę o pracę
- niezbędne narzędzia do pracy
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uzyskiwanych efektów
- stałą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
- udział w szkoleniach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji kilkając w poniższy przycisk

>> POWRÓT <<