Praca - Serwisant maszyn - Biuro Handlowe RUDA

Miejsce pracy: Katowice, Polkowice lub Banino koło Gdańska

Zadania:
- wykonywanie prac serwisowych (samodzielnie lub w zespole serwisowym) w zakresie bieżącej obsługi maszyn, usuwania awarii oraz przeprowadzania rozruchu maszyn, przeglądów okresowych i gwarancyjnych.
- sporządzanie raportów serwisowych
- regularny kontakt z kluczowymi klientami

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (mile widziane kierunki Mechatronika, Automatyka, Elektronika)
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- ogólna znajomość zasad: mechaniki, elektrotechniki i elektroniki,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
- znajomość podzespołów maszyn i ich zadań dla funkcjonowania maszyny,
- znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym (w mowie i piśmie)
- prawo jazdy kat B
- dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows oraz pakietu Office
- samodzielność
- dobra organizacja pracy
- dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
- umowę o pracę
- niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
- stałą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
- udział w szkoleniach w kraju i za granicą
- wczasy pod gruszą
- bony świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji kilkając w poniższy przycisk

>> POWRÓT <<