Praca - Inżynier sprzedaży mobilnych dźwigów i żurawi - Biuro Handlowe RUDA

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
Osoba ta będzie odpowiedzialna za poszukiwanie nowych klientów oraz aktywny marketing i sprzedaż maszyn i urządzeń w wyznaczonym regionie.

Wymagania:
- mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
- doświadczenie minimum 3-letnie na podobnym stanowisku pracy
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- kreatywność i samodzielność w pracy
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
- bardzo dobre umiejętności interpersonalne, negocjacyjne, komunikacyjne i organizacyjne
- zorientowanie na rezultaty i wyniki biznesowe

Oferujemy:
- umowę o pracę

- udział w profesjonalnych szkoleniach
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uzyskiwanych efektów
- niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
- stałą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
- możliwości samorealizacji na samodzielnym stanowisku
- bony świąteczne
- wczasy pod gruszą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji kilkając w poniższy przycisk

>> POWRÓT <<