Praca - Elektromechanik, Elektryk, Elektromonter maszyn - Biuro Handlowe RUDA

Miejsce pracy: Polkowice

Zadania:
Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio podlegała Kierownikowi Działu Produkcji i Remontów.

- wykonywanie podłączeń elektrycznych urządzeń i maszyn przemysłowych zgodnie z dokumentacją techniczną
- budowanie szaf elektrycznych i pulpitów sterujących
- zakładanie i wymiana instalacji elektrycznych
- regeneracja, konserwacja oraz naprawa maszyn i urządzeń
- weryfikacja dokumentacji elektrycznej
- wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
- prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami
- aktywne usuwanie awarii  urządzeń
- analiza danych diagnostycznych
- wykonywanie elektrycznych prac warsztatowych
- wykonywanie czynności łączeniowych i naprawczych w rozdzielniach niskiego napięcia

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o kierunku elektrycznym
- zaświadczenie kwalifikacyjne SEP do 1 kV
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej;
- umiejętność rozwiązywania problemów
- samodzielność i odpowiedzialność
- dyspozycyjność
- gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych
- prawo jazdy kategorii B
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracach montażowych, remontowych i serwisowy oraz  znajomość języka angielskiego w mowie

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- udział w profesjonalnych szkoleniach,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uzyskiwanych efektów,
- stałą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
- wczasy pod gruszą
- bony świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji kilkając w poniższy przycisk

>> POWRÓT <<