Praca - Zastępca kierownika serwisu silników i agregatów - Biuro Handlowe RUDA

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
- organizacja pracy serwisu, tj. przygotowanie i wyznaczanie zadań dla serwisantów oraz ich kontrola, dbanie o wysoką jakość i wydajność pracy
- kompleksowa koordynacja pracy serwisantów (kontrola etapów i czasu wykonywania napraw, zamawianie części, obsługa reklamacji etc.)
- monitorowanie i wspieranie pracy zespołu serwisowego
- kontakt z klientami w zakresie realizowanych zleceń
- przyjmowanie oraz zamawianie potrzebnego sprzętu i części
- dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych
- dobór części i podzespołów do silników i agregatów

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najchętniej w branży technicznej
- wykształcenie min. średnie techniczne; wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem
- znajomość zagadnień z zakresu budowy i obsługi silników spalinowych
- dobra znajomość języka angielskiego (przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego technicznego)
- umiejętność planowania i organizacji pracy
- umiejętność zarządzania zespołem i motywowania pracowników
- odpowiedzialność
- zaangażowanie i dynamizm w działaniu
- komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi

Oferujemy:
- umowę o pracę
- udział w profesjonalnych szkoleniach
możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia
- niezbędne narzędzia do pracy (samochód,laptop. telefon służbowy)
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uzyskiwanych efektów
- stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
- przyjazną atmosferę pracy
- wczasy pod gruszą
- bony świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji kilkając w poniższy przycisk

>> POWRÓT <<