Praca - Inżynier sprzedaży silników gazowych i agregatów kogeneracyjnych - Biuro Handlowe RUDA

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
- pozyskiwanie nowych klientów i zamówień w zakresie agregatów kogeneracyjnych na terenie całej Polski,
- obsługa klientów, nadzór nad realizacją zamówień,
- prowadzenie doradztwa technicznego w zakresie oferowanych wyrobów
- promowanie wizerunku firmy oraz oferowanych produktów zgodnie z przyjętą strategią firmy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (Absolwenci  lub studenci V roku  Politechniki- wydziału Energetyki, Elektrotechniki, Elektroniki lub pokrewnych)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- kreatywność i samodzielność w pracy
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.
- bardzo dobre umiejętności interpersonalne, negocjacyjne, komunikacyjne i organizacyjne

Oferujemy:
- umowę o pracę
- niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uzyskiwanych efektów
- stałą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
- udział w szkoleniach w kraju i zagranicą

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji kilkając w poniższy przycisk

>> POWRÓT <<