Praca - Elektromechanik silników - Biuro Handlowe RUDA

Miejsce pracy: Katowice, Polkowice lub Banino

Zadania:
- wyjazdy serwisowe, bieżąca obsługa silników wysokoprężnych i gazowych, usuwanie awarii oraz przeprowadzanie rozruchu, przeglądów okresowych i gwarancyjnych
- naprawy elektromechaniczne, mechaniczne, elektryczne
- sporządzanie raportów serwisowych

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie techniczne
- znajomość zagadnień związanych z agregatami prądotwórczymi
- wiedza z zakresu elektroniki, mechaniki oraz diagnostyki silników
- obsługa podstawowych programów Windows, pakiet Office itp.
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- dyspozycyjność, odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- uprawnienia energetyczne (SEP, urządzenia gazowe) będą dodatkowym atutem
- prawo jazdy Kat. B
- gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
- umowę o pracę
- udział w profesjonalnych szkoleniach
- niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
- stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
- wczasy pod gruszą
- bony świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji kilkając w poniższy przycisk

>> POWRÓT <<