Praca

Poszukujemy inżyniera sprzedaży maszyn i urządzeń Vermeer oraz pracowników serwisu.

Zadania:

Osoba ta będzie odpowiedzialna za poszukiwanie nowych klientów oraz aktywny marketing i sprzedaż maszyn budowlanych.

Wymagania:sennebogen-zurawie-10

Wykształcenie wyższe techniczne

Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy minimum 2 lata

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Kreatywność i samodzielność w pracy

Prawo jazdy kat. B

Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, negocjacyjne, komunikacyjne i organizacyjne

Zorientowanie na rezultaty i wyniki biznesowe

Oferujemy:

Stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole

Możliwość samorealizacji na samodzielnym stanowisku

Udział w szkoleniach w kraju i zagranicą

z dopiskiem w tytule "INŻYNIER SPRZEDAŻY"

Kontakt Vermeer