Praca - Specjalista ds. księgowości - Biuro Handlowe RUDA

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
- udział w szkoleniach

Zadania:
- dekretowanie dokumentów zakupowych
- uzgadnianie i księgowanie sprzedaży
- księgowanie innych dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych
- ewidencja środków trwałych, naliczanie amortyzacji
- księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów
- wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem działu księgowości
- rozliczanie transakcji wewnątrzwspólnotowych

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne (finanse, rachunkowość)
- minimum 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra praktyczna znajomośc oraz umiejętnośc zastosowania zagadnień ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisów podatkowych
- biegłe posługiwanie się pakietem MS Office (Word, Excel)
- mile widziana znajomość programu SAGE Symfonia Finanse i Księgowość
- rzetelność, sumienność, dokładność, odpowiedzialność  oraz umiejętność pracy zespołowej
- dobra organizacja  pracy i wysoka kultura osobista
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

z dopiskiem w tytule "SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI"

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)"

>> POWRÓT <<