Praca - Inżynier serwisu silników wysokoprężnych - Biuro Handlowe RUDA

Miejsce pracy: Katowice / Polkowice / Gdańsk

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, laptop),
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejetności i uzyskiwanych efektów,
- stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
- udział w szkoleniach w lraju i zagranicą.

Zadania:

- wykonywanie prac serwisowych (samodzielnie lub w zespole serwisowym),
- sporządzanie raportów serwisowych,
- regularny kontakt z kluczowymi klientami,
- udział w szkoleniach w kraju i zagranicą.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowany kierunek Mechatronika),
- minimum 5 lat doświadczenia w branży (silniki wysokoprężne),
- znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym (w mowie i piśmie),
- prawo jazdy kat. B,
- dobra znajomość obsługi komputera w środowisku Windows oraz pakietu Office,
- samodzielność,
- dobra organizacja pracy,
- dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych.

z dopiskiem w tytule "INŻYNIER SERWISU SILNIKÓW"

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)"

>> POWRÓT <<