Praca - Handlowiec maszyn budowlanych - Biuro Handlowe RUDA

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
Osoba ta będzie odpowiedzialna za poszukiwanie nowych klientów oraz aktywny marketing i sprzedaż maszyn i urządzeń  w  wyznaczonym regionie.

Wymagania:

- wykształcenie techniczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- kreatywność i samodzielność w pracy
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.
- bardzo dobre umiejętności interpersonalne, negocjacyjne, komunikacyjne i organizacyjne
- zorientowanie na rezultaty i wyniki biznesowe

Oferujemy:

- umowę o pracę
- udział w profesjonalnych szkoleniach
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i uzyskiwanych efektów
- niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
- stałą pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
- możliwości samorealizacji na samodzielnym stanowisku

z dopiskiem w tytule "HANDLOWIEC"

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)"

>> POWRÓT <<